Web Tasarım Fiyatları 2023

Web tasarımı, internet üzerinde arama yaptığımızda ziyaret ettiğimiz web web sitelerinin tasarımlarıdır.Web tasarım fiyatları, belirli etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Detaylı bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin.

web tasarım fiyatları   web tasarım   kurumsal web tasarım  

Web Tasarım Fiyatları 2023

Nanomedya 360 Reklam Ajansı olarak, web tasarım firmaları için güvenilir ve profesyonel çözümler sunan öncü bir markayız. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte web sitesi, bir işletmenin çevrimiçi varlığının en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir. Web tasarım firmaları için doğru seçim yapmak, markanızın dijital dünyada öne çıkmasını sağlamak açısından kritik bir adımdır. Biz, deneyimli ve yetenekli bir ekip olarak, müşterilerimize etkileyici ve kullanıcı dostu web siteleri sunmak için SEO uyumlu stratejiler kullanıyoruz. Web tasarım projelerimizde, işletmenizin kimliğini yansıtan özelleştirilmiş tasarımlar, hızlı yüklenme süreleri ve uyumlu mobil arayüzler sunuyoruz. Ayrıca, arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlamak için optimize edilmiş web siteleri oluşturarak, hedef kitlenizin ilgisini çekiyor ve rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz. Web tasarım firmaları arasında fark yaratmak ve başarınızı artırmak için bize başvurun, işletmenizin dijital potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için buradayız.

Web tasarım piyasası, birçok etkenden dolayı sürekli olarak değişmektedir. Web tasarım fiyatları 2023 yılında da hem kur endeksli hem de serbest piyasadan dolayı değişiklik göstermeye devam edecektir.

Web Tasarımı Nedir?

Web tasarımı, internet üzerinde arama yaptığımızda ziyaret ettiğimiz web web sitelerinin tasarımlarıdır. 2010 yılından bu yana sadece masaüstü tarayıcılar için değil, mobil ve tablet tarayıcıları için de web site tasarımları önem kazanmaya başladı. Hatta şu an Google için web sitelerin mobil uyumlu olması çok daha önemli hale geldi. Tüm bu web site tasarımlarını yapan kişilere de web tasarımcı denir.

Web Tasarımcısı Neler Yapar?

Web tasarımcı, web sitelerinin tasarımından ve düzeninden sorumlu olan kişidir. Sıfırdan bir site tasarımı da yapabilir veya mevcut bir sitede güncellemeler yaparak web site tasarımını geliştirebilir.

Web Tasarım Fiyatları 2023 Neden Değişkenlik Gösterir?

Web tasarım fiyatları 2023 şu gibi özelliklerden dolayı da değişkenlik gösterir:

 • SEO uyumlu olması
 • Firmanın verdiği hizmete uygun yapılması
 • Responsive bir yapıda olması
 • Site performansına katkı sağlayan özelliklere sahip olması
 • Ajansların geçmiş tecrübesi

Bu gibi özelliklerden dolayı web tasarım fiyatları hakkında sabit bir fiyat vermek doğru olmaz. Freelance web tasarım fiyatları 2023 de bu bazı özellikler doğrultusunda değişiklik gösterir.

Web Site Tasarımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Sayfaların hızlı yüklenmesi için görselleri optimize edin. Görsel veya grafikler 100 kb altında olmalıdır.
 • Web sitesi basit, sade, anlaşılır ve kullanışlı olmalıdır.
 • Web site navigasyonu kolay gezinmeyi sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Aksi halde kullanıcılar siteyi terk eder.
 • Kullanıcıyı yormayan yazı fontları tercih edilmelidir.
 • Site renkleri markaya özel olmalıdır. Örneğin Coca Cola dediğimizde aklımıza kırmızı renk gelir.
 • Tema ve özelleştirmeler, hizmete uygun olmalıdır.
 • Site SEO uyumlu olmalıdır, aksi halde tasarım gibi diğer çalışmalar da boşa gider.
 • İnsanlar sabırsız olduğu için site açılma hızı en geç 3 saniyede olmalıdır.
 • Site tüm tarayıcılarda çalışabilmelidir.
 • Site responsive olmalıdır. Yani tüm ekranlarda iyi bir şekilde gözükmelidir.

Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Web tasarımları, web tasarımcılar tarafından web kodlama dilleri ile çeşitli uygulamalar kullanılarak yapılır. Dijital dünyada markanızı geliştirmek için profesyonel ekibimiz sayesinde modern tasarımlara sahip olun.

Web Site Tasarımı Yapmak Ne Kadar Zaman Alır?

Site türlerine ve müşteri taleplerine göre web sitesi yapmak zaman alır. Kurumsal, e-ticaret veya profesyonel web siteler için tasarım yapmak daha fazla zaman alır. Kurumsal siteler için web tasarımları 10 gün gibi daha kısa bir sürede yapılırken e-ticaret siteleri için yapılacak tasarımlar daha uzun sürede teslim edilir.

Tek Sayfalık Web Site Tasarımları

Bu tür sayfalar genellikle kişisel web siteleri veya reklam sayfaları için hazırlanır. Bu nedenle bu tür sayfalara landing page sayfaları da denir. Özellikle kişisel web site tasarımları genellikle tek sayfa olarak yapılır. Web tasarım fiyatları bu tür sayfalara göre değişiklik gösterir.

Ankara Web Tasarım Fiyatları 2023

Ankara’da web tasarım hizmetleri için birçok firma bulabilirsiniz. Ancak güvenilir bir ajans bulmak oldukça zor. Fiyat skalası yüksek olan her firma kaliteli tasarım hizmeti vermeyebilir. Peki bizi rakiplerimizden ayıran fark nedir?

Nano Medya olarak uzun zamandır alanında uzman kadrosu ile profesyonel web site tasarım hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. UI/UX desteği verdiğimiz markalarımıza benzersiz, SEO uyumlu ve responsive yapıda projeler hazırlayarak dijital dünyada kolayca fark edilmelerini sağlıyoruz.

Ankara Web tasarım fiyatları 2023 başlıklı konuya dair önemli bilgilere değinmeye çalıştık. Bir sonraki içeriğimizde görüşmek üzere.

Web sitemizin ziyaretçilerinin gizlilik ve kişisel verilerinin korunması haklarını gözeterek ziyaretçilerimize daha iyi bir kullanım deneyimi sağlayabilmek için kişisel verilerini işlemekte ve internet çerezleri kullanmaktayız. Web sitesini kullanarak çerez politikamız sayfamızdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.