Reklam

Akıllara Kazının!

Markanızın ihtiyacına yönelik oluşturduğumuz kreatif reklam stratejilerimiz sayesinde potansiyel hedef kitlenize ulaşabileceksiniz.

Google ADS çalışmalarından Outdoor ve sosyal medya kampanyalarına kadar reklamın bütün alanlarını ele alarak markanızın akıllara kazınmasını sağlıyoruz.

Reklam

Örnek İşler

NanoAtölye içerisinde, hayallerini ve fikirlerini paylaştığımız müşterilerimize hazırladığımız iş örneklerimiz.

Reklam Referanslarımız

Reklam Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads reklamlarından verim elde etmek amacıyla harcanması gereken bütçe; firmanın beklentilerine, ihtiyaçlarına ve bulunduğu sektöre göre değişiklik gösterir. Google Ads uzmanımızın bunları dikkate alarak önerdiği bütçe, müşterinin bütçesini aşıyorsa marka yöneticisi, kaybedilme riski olan potansiyel müşteriler ile ilgili bilgilendirme yapar. Reklam hizmeti başlamadan önce, kararlaştırılan bütçe ile ulaşılabilecek potansiyel müşteriler hakkında bilgi verilir.

Reklam yönetimi ücreti, müşterilere sunduğumuz reklam yönetimi hizmetini kapsar. Reklamlara harcanacak olan ödemeler, müşterilerin kredi/banka kartından yapılır. Yapılan harcamaya ilişkin Google tarafından kesilen fatura aylık olarak müşterilere iletilir.

Görüntülü reklam modelinde kullanmak üzere grafik tasarım desteği gerekirse, ek ücret ödemeniz gerekir.

Video reklam modelinde kullanmak üzere video çekimi veya video editi desteği gerekirse, ek ücret ödemeniz gerekir.

Marka yöneticilerimiz, her ayın başında, önceki ayın reklam faturasını ve reklam performansına ilişkin detaylı analiz raporunu müşterilerimize iletir.

teklif alın

dijital dünyada markanızı tanıtmak, büyütmek ve en iyi hale getirmek için işi uzmanına bırakın.