Kurumsal SEO Hizmeti

kurumsal seo hizmeti, bir işletmenin dijital dünyada görünürlüğünü artırmak için yapılan bir teknik çalışmalar ve stratejilerin hepsine verilen addır. bu hizmet, firmanın web sitesi blogları, ürün sayfaları, sosyal medya hesapları gibi dijital alanda varlıklarının daha üst sıralarda görünmesi için yapılan çalışmalardır.

Kurumsal seo   ankara seo uzmanı   google seo   seo   kurumsal web tasarım  

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO hizmeti, bir işletmenin dijital dünyada görünürlüğünü artırmak için yapılan bir teknik çalışmalar ve stratejilerin hepsine verilen addır. Bu hizmet, firmanın web sitesi blogları, ürün sayfaları, sosyal medya hesapları gibi dijital alanda varlıklarının daha üst sıralarda görünmesi için yapılan çalışmalardır.

Kurumsal SEO, müşteri odaklı bir çalışmadır. Proje stratejileri belirlenirken, işletmenin içerisinde bulunduğu sektör tarafından tercih edilen anahtar kelimeleri bulmak, hedef kitle ve rakip analizi yapmak, web sitesinin optimize etmek gibi çalışmalar yapılır.

Bunları yapmaktaki amaç, işletmenin web sitesinin arama motorlarındaki sıralamasını yükseltip ziyaretçi sayısını yükselterek organik trafiğini artırmaktır. Böylece, işletme rakiplerinin arasından sıyrılarak dijital dünyanın zirvelerinde kendine yer bulacaktır.

Bunları yapmaktaki amaç, işletmenin web sitesinin arama motorlarındaki sıralamasını yükseltip ziyaretçi sayısını yükselterek organik trafiğini artırmaktır. Böylece, işletme rakiplerinin arasından sıyrılarak dijital dünyanın zirvelerinde kendine yer bulacaktır.

Nano Medya olarak kurumsal SEO projelerinizi büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Çalışmalara başlamadan önce gerekli analizleri yapıyoruz. Bu bilgiler ışığında stratejilerimizi belirliyoruz. Web sitesi içeriğinizi optimize ediyor, gerekli teknik düzenlemelerini yapıyoruz. Düzenli aralıklarla raporlama yaparak yaptığımız çalışmalardan ve sonuçlarından sizi haberdar ediyoruz.

Dijital alanda avantajlı konumda olmak, zirveye oynamak istiyorsanız tercihinizi Nano Medya’dan yana kullanabilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmeti İçeriğinde Neler Vardır?

Kurumsal SEO hizmeti, birçok adımdan oluşan girift bir çalışmadır. Her adımda gerçekleştirilen uygulamaların çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çünkü, her adım bir sonrakini etkilemektedir. Bu adımların neler olduğunu hep birlikte inceleyelim.

  • Anahtar Kelime Analizi: Arama motorunda üst sıralara çıkmak için sektörünüzde kullanılan arama kelimelerini bilmeniz gerekmektedir. Bu kelimeleri tespit ettikten sonra web sitenizin blog yazılarını optimizasyonu sağlayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.
  • Web Sitesi Optimizasyonu: Arama motorlarının web sitenizi iyi ve doğru bir şekilde anlayabilmesi işletmenizin üst sıralarda görünmesini sağlayacaktır. Web sitenizin meta açıklamaları, başlıkları ve alt başlıkları, URL’leri gibi düzenlemeler bunu sağlayacak şekilde yapılır.
  • Teknik SEO Düzenlemeleri: Bu çalışma SEO projesinin en önemli adımlarından biridir. Web sitenizin kodlaması, altyapısı gibi faktörlere SEO’ya uygun olacak şekilde optimize edilir. Teknik düzenlemeler ile arama motorlarının web sitenizi daha iyi ve doğru bir şekilde tanıması sağlanır.
  • Link İnşası: Kaliteli web sitelerinden gelen linkler ile kendi web sitenizi güçlendirebilirsiniz. Böylece, arama motorları web sitenizi otoriter ve güvenilir bir kaynak olarak görür.
  • Raporlama ve Analiz: Kurumsal SEO projelerimizde sürecin gidişatını anlamak ve çalışmaların başarısını ölçmek için düzenli olarak yapılmalıdır.

SEO hizmeti bu maddelerin dışında pek çok ölçüyü kapsamaktadır. Tüm bunlar doğru bir şekilde yerine getiriliğinde 6 ay gibi bir süreç içerisinde işletmenizin sıralaması yükselmeye başlayacaktır.

Ancak, bu yükselmenin sürekli ve kalıcı olması için çalışmaların aksatılmadan yapılması gerekmektedir.

Nano Medya 360 olarak her biri alanında uzman ekibimiz ile SEO çalışmalarınızı her alanda başarıyla yürütüyoruz. Dijital rekabetin en üst safhada olduğu bu günlerde Nano Medya ile rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçin.

Kurumsal SEO Hizmeti Nasıl Verilir?

Kurumsal SEO hizmeti, pek çok detayı barındıran bir çalışmadır. Hizmetin başarıya ulaşması için birden fazla ölçütün yerine getirilmesi gerekmektedir. SEO çalışmaları kendi içerisinde ikiye ayrılır. Bunlar site içi SEO çalışması ve site dışı SEO çalışmasıdır.

Site içi SEO çalışmasında; sayfa başlığı, sayfa açıklaması, URL kontrolü, site içi link yapısı, içerik stratejisi ve site hızı kontrolü vardır.  Tüm bu çalışmalar ve daha fazlası SEO danışmanı eşliğinde yapılmalıdır. Bunun nedeni, bir uzmanın web sitenizin eksiklerini belirleyip ona göre strateji planlaması siteniz için daha etkili olacaktır.

Site dışı SEO çalışmasında ise; rakip analizi, anahtar kelime analizi, site dışı link inşası ve tanıtım çalışmaları bulunmaktadır. Bu çalışmalarınız da yanınızda bir SEO danışmanının olması faydanıza olacaktır. Web sitenizin site dışı eksiklerinin belirlenmesi ve ona uygun şekilde çalışma yapılması sizi daha hızlı bir şekilde üst sıralara taşıyacaktır.

Nano Medya 360 olarak, SEO ekibimizle öncelikle web sitenizin eksiklerini belirliyor, bunları gidermeye yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sonrasında web sitenizi her alanda güçlendiriyoruz. Verimli bir SEO hizmeti almak için Nano Medya doğru adresiniz.

Kurumsal SEO Hizmeti Fiyatları

Kurumsal SEO hizmeti fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Web sitesinin ve şirketin hacmi, sektördeki rekabet oranı, anahtar kelimelerin aranma hacmi, teknik düzenlemeler bu faktörler arasında yer alabilir.

Tüm bunların yanında web sitenizin SEO’ya ne kadar uyumlu olduğu, nasıl bir çalışmaya ihtiyaç duyduğu da fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Bu hizmetler için bir seferlik veya birkaç haftalık projeler yürütebileceklerini söyleseler de çok gerçekçi bir görüş değildir. SEO hizmetinin amacına ulaşması için sürekli olması gerekir.

Web sitenize ve şirketinize bağlı faktörler ve çalıştığınız firmanın özellikleri bir araya geldiğinde alacağınız hizmetin bedeli de ortaya çıkmaktadır.

Nano Medya 360 olarak SEO uzmanlarımız, yaratıcı metin yazarlarımız ve tasarımcılarımız, deneyimli yazılımcılarımız ile profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Kurumsal SEO projelerimiz ile şirketinizi dijital alanda görünür kılarak organik trafiğinizi artırıyoruz. Ödediğiniz hizmet bedelinin karşılığını dijital pazarlama alanında rakiplerinizi geçerek ve kazancınızı katlayarak alabilirsiniz.

Kurumsal SEO hizmeti alanında yaptığımız çalışmaları incelemek için Nano Medya 360 resmî web sitesi adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemizin ziyaretçilerinin gizlilik ve kişisel verilerinin korunması haklarını gözeterek ziyaretçilerimize daha iyi bir kullanım deneyimi sağlayabilmek için kişisel verilerini işlemekte ve internet çerezleri kullanmaktayız. Web sitesini kullanarak çerez politikamız sayfamızdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.