Ankara Seo Danışmanlığı 2023

Ankara Seo Danışmanlığı Ankara seo danışmanlığı hizmeti veren sayılı seçkin ajanslardan biri olarak Nanosoft yaklaşık 2011 yılından günümüze bir çok kurumsal firma’nın seo danışmanlık hizmetini sağlamıştır.  Kurumsal bir çok firma Nanomedya’yı tercih etmiştir. Nano Medya olarak stratejik olarak bir çok araştırma yapıyoruz. Güncel olarak tüm gelişmeleri takip ediyor ve yönergelere uygun sürekli seo stratejileri üretiyoruz. […]

google seo ajansı   seo ajansı   wordpres yazılım uzmanı   kreatif ajans   ankara sosyal medya ajansları   reklam ajansları   garantili seo   ankara seo uzmanı   google seo   seo  

Ankara Seo Danışmanlığı 2023

Ankara Seo Danışmanlığı

Ankara seo danışmanlığı hizmeti veren sayılı seçkin ajanslardan biri olarak Nanosoft yaklaşık 2011 yılından günümüze bir çok kurumsal firma’nın seo danışmanlık hizmetini sağlamıştır.  Kurumsal bir çok firma Nanomedya’yı tercih etmiştir.

Nano Medya olarak stratejik olarak bir çok araştırma yapıyoruz. Güncel olarak tüm gelişmeleri takip ediyor ve yönergelere uygun sürekli seo stratejileri üretiyoruz. Çeşitli sitelerden yorum backlink, profil backlink, tanıtım yazısı gibi bir çok başarılı stratejiyi takip ediyoruz.

ahrefs seo kontrolü
ahrefs seo kontrolü

Ahrefs, Semrush, Mozrank tarzı bir çok programlar ile web sitelerinizi analiz ediyoruz. Web sitenizde sıralamalarızın yükselebilmesi için profesyonel seo araçları ile düzenli olarak incelemenmesi gerekir. Şu an kendi web sitemizi örnek olarak göstermek gerekirse ekranda görmüş olduğunuz UR Ve DR puanları bizler için önemlidir.

domain rank

Domain rank değerleri önemli. DA(Domain Authority ) ve PA  (Page Authority) değerleri ne kadar yüksek olursa sıralamanıza o kadar etki eder.  Domain Authority (DA) ve Page Authority (PA) Moz tarafından geliştirilmiş metriklerdir. Türkçesi itibari ile DA = Domain Otoritesi — PA = Sayfa Otoritesi anlamına gelir.

Web sitenizin otorite gücü ile ilgili olan bu metrikler 0 ile 100 arasında bir değer alır. Tabiki bu puanlar bi anda oluşmuyor ne kadar çok kaliteli backlink sahibi olursanız o kadar çok puana sahip oluyorsunuz.

Burda diğer önemli bir husus SS skoru spam skoru ne kadar yüksek kırmızı renk alırsa site tehlike sinyali çalıyor demektir.  Web siteniz'e seo çalışmasına başlamadan önce bu kavramları değerlendirmeli ve eğer SS skoru yükselten siteler varsa google disallow tools aracı ile kötü otorite sahibi olan siteleri engellemelisiniz.

Site otoritesi nasıl artar?

Domain otoritesinin artırılması uzun bir süreç gerektirir ve bu sitenizin skorunu artırmak için dikkat edilmesi gereken belli başlı konular bulunmaktadır.

  • Kalite İçeriklerin Yayınlanması
  • İçerik Optimizasyonu.
  • Dahili Bağlantılar.
  • Ziyaretçi Kitlesini Genişletmek.
  • Zararlı Bağlantıların Kaldırılması.
  • İçerik Yayını Sıklığı

SEO Önce Nereden Başlamak Gerekir?

Şöyle düşünelim. Bir inşaat yapıyorsunuz ve temel sağlam değil o bina ne olur? Katlar yükselir 3-5 sene içerisinde mutlaka çöker bir şeyler olur değil mi? Ozaman ilk backlink almaya başlamadan önce web sitemizin iç optimizasyonlarını sağlamamız gerekir. Peki neler yapacağız?

Öncelikle web sitemizin header alanında istatistiklerimizi ölçümleyeceğimiz giren çıkanları takip edeceğimiz bir google analytics kodu web sitemize ekleyip hangi ülkelerden hangi şehirlerden web sitemize giriş var onları ölçümlemeliyiz. SEO’ya başlamadan önce 1 ay ölçümleyip bir kenara koymak lazım. Geçen ay nasıl bir trafik almışız kelimelerde neredeyiz? Bunları ölçümlemek lazım.

Daha sonra web sitemiz’de önce meta verilerini güncelleyerek Güzel bir başlık ve site meta descriptions girerek google’ye firmamızı tanıtmamız gerekiyor. Daha sonra çeşitli stratejiler ile hedefe yönelik makale ve sayfalar oluşturmamız gerekiyor. Makalelerde H1, H2, H3 standartlarına uyarak konu ile alakalı şu an bu yazımda okuduğunuz gibi giriş gelişme sonuç odaklı yazılar hazırlamanız yahut bir  seo ajansı ile çalışarak hazırlatmanız gerekmektedir.

Tabi bunları yapmadan önce altyapınız çok önemli en çok interet’de araştırma yaparsanız en çok tercih edilen yazılım wordpress’dir sebebi ise açık kaynak kodlu ve herkesin kolayca yapabileceği tema bulabileceği tema yaptırabileceği bir sistemdir. En düşüm maliyetle dışardan bir firmaya bağlı kalmadan herkesin ortak bildiği bir dil olması ve yönetilebilirliğinin kolay olması açısından en çok tercih edilen bir açık kaynak CMS sistemidir.

WordPress’in bir çok temasını internet üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz. Yahut bizim gibi wordpress üzerine sıfırdan seo alt yapısına uyumlu hızlı ve özenle sıfırdan kodlanmış bir özel panelli tema satın alabilirsiniz.

Alt yapımızı seçtikten sonra uygun eklentiler kurmamız gerekiyor YOAST SEO yahut RANK MATH eklentilerinden birini tercih edebilirsiniz. Hem sistenizde sitemap oluşturacak hem’de seo ayarlarınızı schema alt yapınızı otomatik oluşturacaktır.

Open Graph ( twitter og ve facebook og ) kodlarını otomatik olarak sisteme ekleyecek ve Google botlarının sitenizi daha çabuk algılamasına olanak sağlayacaktır. Bu yüzden dolayı iyi kodlanmamiş bir özel cms sistemi ile wordpress tabiki kıyaslanamaz benim gözümde.

Seo Stratejimiz Nasıl Olmalı?

Seo yapmak için yeteri kadar içeriğimizi girdikten sonra artık girdiğimiz yazının ilk 100’e girmesini bekleyeceğiz bu süre zarfında bir SEO uzmanı ‘ndan destek alabilirsiniz. Seo uzmanı sizlere web sitenizdeki eksikleri tespit ederek bir rapor sunar ve bu rapor doğrutusunda google’den maksimum verimliği alabilmenize olanak sağlar.

Daha sonra sizler seo uzmanının verdiği stratejiler sayesinde yazılan makalelerizin imlenmesi işlemleri çeşitli sosyal platformalar başta (Twitter, Pinterest, Facebook) olmak üzere bir çok çeşitli platformlarda makaleleriniz paylaşılarak organik trafik artışı sağlanabilir. İlk seo strateji hedefi bu olmalıdır.

Başarılı bir SEO çalışması için aşağıdaki adımları uygulamak gerekmektedir.

  • Strateji
  • Dönüşüm
  • İçerik
  • Optimizasyon

Google Aramalarında Öne Çıkma

Google aramalarında öne çıkmak için öncelikle yukarıda bahsetmiş olduğum hususları tamamladıktan sonra ön planda çıkabilmek için dış seo stratejisine yönelmelisiniz. Alt yapınız düzgün tüm içerikleriniz kaliteli makaleler olması önemli.

Tabi ki bu süreç zarfında iç link dediğimiz çapa linklerinizin makaleleriniz ile birbirine bağlanması gerekmektedir. Bu işlem adımlarını gerçekleştirdikten sonra yani temeli sağlamlaştırdıktan sonra geriye ne kalıyor? Tabi ki backlink stratejimizi geliştirmek kalıyor.

google snippets
google snippets

Google snippet alanlarında bazen Google seçkin en çok ziyaret edilen ve en çok beğenilen makaleleri ön planda çıkarabiliyor. Google artık sadece backlink ve yıllanmiş domain stratejisi DA ve PA puanlarına göre sıralama yapmıyor. Tamamen artık içerik odaklı %50 geri kalanı ‘da backlink seo puanları’na göre sıralamaları gerçekleştiriyor.

Önemli olan kaliteli içerik ve google’nin bu içerikleri görmesi beğenmesi. Daha sonra bir çok sitede referans olarak bu makalelerin gösterilmesi gerek. Yukarıdaki resimde gördüğünüz üzere google yazdığım içeriği kaliteli bulmuş ve yaklaşık 2 senedir snippets yani en faydalı tavsiye edilen makale ve site olarak sitemizi 1nci sırada çıkartmaktadır.

Bunu bir özet ile açılıyorum ; Bir berbere traş oldunuz ve işçiliğini çok beğendiniz daha sonra sizi tanıyan arkadaşlarınıza ya berbere kime gidiyorsun? Sorusunu sorduğunuzda şöyle böyle derken arkadaşınıza tavisiye veriyorsunuz dediniz ki ben geçen bir berbere gittim şöyle böyle güzel fiyatı da uygun vs dile getirdiniz. Şimdi ne oldu bu arkadaşınızın ilgisini çekti değil mi? Bi denesem mi dedi? Gitti oda traş oldu oda beğendi oda başka arkadaşına akradaşı arkadaşına derken ne oldu?

Bu berber artık popüler oldu bir çok kişinin artık konuştuğu bir berber oldu ! peki bunun konumuz ile ne alakası var? Tabiki de var. Google’de bu mantık ile çalışıyor ne kadar çok web sitesinde siteniz geçiyor referans olarak çıkıyor ise o kadar çok kaliteli ve otorite sahibi oluyorsunuz.

Google botları milyonlarca site geziyor ve bu gezdiği siteler içerisinde sizin siteniz 1000 tane sitede yer alıyorsa Google ne yapacaktır? Sizin yazdığınız yazıyı 100 sitede yer alana göre daha ön planda çıkartacaktır peki neden? Berbere dönelim. Bir kişi 1000 kişiyi getirmiş ne oldu o berber popüler oldu bide mahallenizin berberi var kitlesi belli değil mi? Hep standart yeri aynı kitlesi aynı dışardan biri de gelmiyor peki nasıl yükselecek? Kişi kişiyi getirip tavsiye etmezse hep aynı kalır.

Bu örnekten’de anladığınız üzere Google üzerinde sürekli backlink inşa etmek zorundasınız. Yani backlink hizmeti satın almalısınız. Yahut oturup gece gündüz backlink almak ile uğraşmalısınız. Referans backlink sayınız arttıkça google’deki popülerliğiniz artar. Bu yüzden dolayı sürekli devamlılık arz eden backlinkler almalısınız dikkat edeceğiniz husus backlinklerin silinmemesi ve kalıcı olmasıdır.

Ankara SEO Uzmanı

Ankara seo uzmanı arayışındaysanız ajansımızdan destek alabilirsiniz. Ankara başta olmak üzere tüm şehir ve yurt dışı bölgelerinde seo hizmeti veriyoruz. Seo stratejilerini takip eden, güncel algoritmaları kullanarak arama motorundaki görünürlülüğünüzü arttıran bir ajansız. Bizimle çalışmak için iletişim menüsünden marka danışmanınız ile görüşebilirsiniz.

Peki neden Nano medya? Çünkü nanomedya web sitemizde ‘de gördüğünüz üzere geniş bir ekip potansiyeline sahip ankara seo şirketi ’dir. Şu an ankarada 360 yazılım firması olan pek bi ajans yok bildiğim kadarı ile hem yazılım, hem seo, hem marka danımanı, hem frontend ‘ci hem animasyon, hem grafikerleri olan bir ajans ankara’da çok sayılıdır diye düşünüyorum. Tam 15 kişilik kadrosu ile Nanomedya firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Bir E-Ticraret Siteniz mi var? Gelin birlikte yönetelim. Sitenize değer katalım. Ajans olarak çalışma stratejimiz gelen her müşterimizi bir aile olarak görmek ve kendi işimiz gibi sahiplenmektedir. Firmamız’da devamlılık esastır.  Halen 5 yıldır bizden seo danışmanlık hizmeti alan firmalarımız mevcut peki neden? Çünkü bizi seviyorlar. Siz’de bizi seven müşterilerimiz arasında yer almaya ne dersiniz? Aylık Seo Fiyatları ‘mızı marka temsilcilerimizden fiyat teklifi olarak alabilirsiniz. Bütçenize uygun seo çalışmasını tercih edebilirsiniz.

İlk Sayfa Garantili SEO

İlk sayfa garantili seo diye bir kavram maalesef yoktur bunun garantisini hiçbir doğru ajans vermez. Google algoritmaları bazen günlük değişiklik gösterebiliyor. Eskiden kalıcı seo olabiliyordu fakat gün geçtikçe kendini geliştiren Google sürekli anlık algoritma değişikliği ile günlük sıralama belirleyebiliyor bugün 1nci olan kişi yarın 3ncü sıraya gelebiliyor

. Dün 10’uncu sırada olan kişi bugün 1nci olabiliyor. Strateji tamamen günlük değişiyor. Bu yüzden dolayı doğru bir seo çalışması, doğru bir ajans ile çalışmak en doğru seçenek olacaktır.

Ankara’da Reklam Ajansları

Google Adwords Reklamları için Ajansımızdan teklif alabilirsiniz. Google Partner üyesi olarak ajansımızda 3 adet hesap yöneticisi stratejisi uzmanı bulunmaktadır. Google Partner olarak sizlere en güvenli, hızlı ve bol kazançlı reklam stratejilerini sizler için sunuyoruz. Özellikle e-ticaret sitesiyseniz Google Merchant reklamları ve Google alışveriş stratejilerini sizler için oluşturuyoruz.

Hesaplarınız ajansımızda günlük olarak kontrol edilir ve negatif olaran kelimeler ayıklanarak maksimum performans almanız sağlanır.

Ankara Sosyal Medya Ajansları

Ankara’da sosyal medya ajansı arıyorsanız bulabileceğiniz en kaliteli ajanslardan biriyiz. Şirketimizde 4 adet sosyal medya uzmanı bulunmakta. Ajans olarak sosyal medya hesaplarınızı profesyonel olarak her müşteriye özel marka danışmanı atayarak birebir ilgileniyoruz.

Kreatif ajans olarak dijital ve tasarıma öncelik veren pazarlamadaki yaratıcılığı ile kullanıcılara doğru tasarımı çıkartabilen bir ajansız.

Yeni nesil reklam ajansı olarak 360 bünyesinde kaliteli bir ekip ile hesap statejilerini geliştiriyor ve sizlere en uygun olan reklam modellerini sunuyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız inceleniyor sizlere uygun hastag’ler belirleniyor haftalık ve aylık paylaşımlarınız planlanıyor ve zamanı geldiğinde paylaşım (onayınız doğrultusunda) yapılıyor. Ayrıca özel günlerde özel gün postları ve videoları ‘da satın almış olduğunuz paketler doğrultusunda sağlıyoruz.

Ankara Kreatif Ajans ‘lar arasında yer alan firmamız ürünlerinize bambaşka bir bakış açısı getiriyor. Hedefimiz markanızı hedeflenen’den daha çok ileriye taşımak ve tüketiciyi şaşırmaktır. Sizler için alışa gelmiş paylaşımlardan uzak yaratıcı ajans olarak yaratıcı tasarımlara odaklanıyor ve marka temsilcileriniz sayesinde sizleri başarıya taşıyoruz.  Yaratıcı ve Kreatif bir ekip kadrosu ile projelerinize fikir buluyoruz.

Nao360 olarak ekip ruhuna sahip başarılı ve strateji geliştirme alanında uzman bir kadro ile sosyal medya hesaplarınızı profesyonel olarak yönetiyoruz. Reklamlarınızı bütçenize uygun olarak değerlendiriyor ve sizler için en uygun reklam modeline odaklanıyor sizleri başarıya taşıyoruz. Ve en büyük özelliğimiz ise her ay sizlere düzenli olarak sunum şeklinde sosyal medya hesaplarınızın raporlamalarını sunumlar halinde iletiyoruz.

Talep olması halinde ofisimizde toplantı düzenliyor ve nasıl daha iyi konumlara gelebileceğimiz hususunda stratejik müdahalelerde bulunabiliyoruz.

WordPress Yazılım Uzmanı

Front End aşamalarından kodlama Backend aşamalarına kadar baştan sona süreci yöneten bir ekibimiz mevcut işlemleriniz titizlikle öncelikle sizlere bir site yol haritası marka danışmanınız tarafından sunulur sizlerden doneler talep edilir ve size uygun bir tasarım hazırlanır onayınıza sunulur onayınızın ardından back end işlemleri tamamlanır ve site ön onaya sunulur.

Son revizeler yapıldıktan sonra siteniz yayına alınır. Daha sonra ilk kurulumda SEO uzmanımız tarafından siteniz incelenir eksikleri giderilir. KVKK sözleşmelerinden, Cookie çerez sözleşmelerine kadar eksiklikler tespit edilir ve sizlere çözüm önerileri sunulur. Gerekli eklenti ve kurulumlar altyapınız tamamlandıktan sonra google’ye kayıt işlemleri tamamlanır ve sizlere google’de indexlenmiş temiz ve sorunsuz biçimde siteniz teslim edilir.

Tüm bu aşamalar bir ekip olarak tamamlanıyor ajansımızda kodlanan sitelerin testleri ayrıca ekiplerimiz tarafımızdan kontrol edilip öyle yayına alınıyor. Ek talep ve revize işlemleriniz olursa değerlendirme alıyor ve mümkün olan en kısa süreç içerisinde tamamlanıyor.

Web sitemizin ziyaretçilerinin gizlilik ve kişisel verilerinin korunması haklarını gözeterek ziyaretçilerimize daha iyi bir kullanım deneyimi sağlayabilmek için kişisel verilerini işlemekte ve internet çerezleri kullanmaktayız. Web sitesini kullanarak çerez politikamız sayfamızdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.