Outlook Tarifeli Ağ Uyarısı Çözümü

Outlook 'da tarifeli ağ uyarısı alıyorsanız çözümü makalemizde. Bu tamamen denetim masasından düzelecek bir hata arkadaşlar en çok karşılaşılan hatalardan birisi. İnternette çok araştırdım ve çözümünü buldum. Sizlerle'de paylaşmak istedim.

kulandığınız tarifeli bağlantıya ek ücret   tarifeli ağ uyarısı   tarifeli ağ bağlantısı   tarifeli ağ hatası   outlook tarifeli ağ hatası   outlook tarifeli ağ  

Outlook Tarifeli Ağ Uyarısı Çözümü

Outlook 'da tarifeli ağ uyarısı alıyorsanız çözümü makalemizde. Bu tamamen denetim masasından düzelecek bir hata arkadaşlar en çok karşılaşılan hatalardan birisi. İnternette çok araştırdım ve çözümünü buldum. Sizlerle'de paylaşmak istedim. Bazen müşteriler farkında olmadan bazı yerleri kurcalayıp ayarları bozabiliyor. Nedenini tam olarak tespit edemesekde en azından çözümünü üretebildik.

Tarifeli Ağ Bağlantı
Tarifeli Ağ Bağlantı

Tarifeli Ağ uyarısı Kullandığınız tarifeli bağlantıya ek ücret uygulanabileceğini fark ettik. Outlook, veri ücretlerini engellemek için çevrimdışı çalışıyor. Uyarısı hatasının çözümünü hadi birlikte inceleyelim;

Bu Ayarı Başlat'a girin Ayarlar'a girin Ağ ve İnternet'e gelin HEm Ethernet Hem'De WFI olan alana tıklayın yukarıda gördüğünüz ekranı bulduğunuzda kapalı moduna alın. ( bu işlemi sağlarken outlook kapalı olsun)

Artık tarifeli ağ hatası gitmiş olacaktır. %100 kesin çözümdür.

Hatırlatma!

Eğer arkadaşlar halen çevrimdışı görünüyorsa birde outlook açtığınızda gönder alanı içinde bastığınızda çevrimdışı çalış diye bir buton var ona tekrar basın basılılığını kaldırın işlem tamamdır.

Web sitemizin ziyaretçilerinin gizlilik ve kişisel verilerinin korunması haklarını gözeterek ziyaretçilerimize daha iyi bir kullanım deneyimi sağlayabilmek için kişisel verilerini işlemekte ve internet çerezleri kullanmaktayız. Web sitesini kullanarak çerez politikamız sayfamızdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.